![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Σύλλογος Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Γρεβενών: Συμμετοχή στη συγκέντρωση που καλούν οι γιατροί του νοσοκομείου Γρεβενών
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2023/04/20220524_102917.jpg)
Οι ελλείψεις στο Νοσοκομείο Γρεβενών, η υποβάθμιση του Δημόσιου Συστήματος υγείας μας αφορά ως εργαζόμενους που αναγκαζόμαστε να πληρώνουμε για όλες τις ιατρικές πράξεις στον ιδιωτικό τομέα , ενώ συνεχίζουμε πληρώνουμε πολύ υψηλές εισφορές για περίθαλψη. Αφορά τη ζωή και την υγεία των μαθητών μας.
Ο Σύλλογος Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Γρεβενών καλεί τα μέλη του να συμμετέχουν μαζικά στη συγκέντρωση που καλούν οι γιατροί του νοσοκομείου Γρεβενών , στην Κεντρική Πλατεία Γρεβενών την Παρασκευή στις 12 το μεσημέρι.
- Προηγούμενο Ομιλία Ε Κυριακής των Νηστειών (Οσίας Μαρίας της Αιγυπτίας) με θέμα: “Εκκλησία και Μετάνοια”
- Επόμενο 7ο Δημοτικό Σχολείο Γρεβενών: Ευχαριστήριο