![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
ΣΕΙΡΗΝΕΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΡΟΔΟΠΗ ΄87 2-0 Με νίκη συνέχισαν οι Σειρήνες (φωτογραφίες)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2023/02/ΣΕΙΡΗΝΕΣ-ΡΟΔΟΠΗ-2-0-194.jpg)
Οι Σειρήνες έχοντας ως μοναδικό στόχο τη νίκη, πίεσαν από την αρχή του ματς για ένα γρήγορο γκολ χωρίς όμως επιτυχία καθώς σε δύο περιπτώσεις τόσο η ΤΑΣΙΟΥ όσο και η ΒΛΑΧΟΥ αστόχησαν από πλεονεκτική θέση με το ημίχρονο να μένει στο 0-0.
Στο δεύτερο ημίχρονο η ομάδα μας συνέχισε με επιθετικές διαθέσεις και ευτύχησε να προηγηθεί με ακόμη ένα απευθείας κόρνερ της ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ ενώ στο 85’ η ΚΩΣΤΑΡΕΛΑ με κοντινό πλασέ κλείδωσε τη νίκη για την ομάδα μας!
Αρχική 11αδα: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ(Τ), ΙΣΠΟΓΛΙΔΟΥ, ΑΓΓΕΛΙΔΟΥ, ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ, ΔΑΔΙΟΥ, ΑΜΑΡΑΝΤΙΔΟΥ, ΚΕΛΕΜΕΝΙ, ΚΩΣΤΑΡΕΛΑ, ΤΑΣΙΟΥ, ΒΛΑΧΟΥ, ΜΠΟΖΙΑΡΗ
Αλλαγές: ΠΑΠΠΑ
Στον πάγκο βρέθηκαν: Ανθιμίδου, Στεργιούλα, Μαυρίδου, Πατσιούρα, Φίλιου, Τσιάλτα, Μπούκα, Σαρουσαββίδου. Φωτογραφικά στιγμιότυπα από το φακό του Χρήστου Δημάδη credits 📷Xristos Dimadis ⚽️
- Προηγούμενο H νεοελληνική ζωγραφική και οι Χαρταετοί
- Επόμενο Συνελήφθη αλλοδαπός για διακίνηση μεγάλης ποσότητας ακατέργαστης κάνναβης, βάρους -53- κιλών, από αστυνομικούς της Διεύθυνσης Αστυνομίας Καστοριάς