![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Εθιμοτυπική επίσκεψη του Διοικητή Πυροσβεστικών Υπηρεσιών Περιφέρειας Δυτικής Μακεδονίας
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2023/02/αρχείο-λήψης-1-6.jpg)
Ο Διοικητής Πυροσβεστικών Υπηρεσιών Περιφέρειας Δυτικής Μακεδονίας, Αρχιπύραρχος Π.Σ. κ. Κωνσταντίνος ΤΣΑΛΙΚΗΣ, με αφορμή την πρόσφατη ανάληψη των καθηκόντων του, επισκέφθηκε σήμερα (09-02-2023) το πρωί, τη Γενική Περιφερειακή Αστυνομική Διεύθυνση Δυτικής Μακεδονίας, όπου συναντήθηκε με τον Γενικό Περιφερειακό Αστυνομικό Διευθυντή, Ταξίαρχο κ. Σπυρίδων ΔΙΟΓΚΑΡΗ.
Κατά τη διάρκεια της επίσκεψης, αφού ανταλλάχθηκαν ευχές, τονίστηκε η σημασία της αγαστής και διαρκούς συνεργασίας μεταξύ Αστυνομίας και Πυροσβεστικής, ενώ τέθηκαν στο επίκεντρο θέματα πολιτικής προστασίας που αφορούν τους πολίτες της Δυτικής Μακεδονίας.
- Προηγούμενο Yπουργείο Παιδείας: Σε δημόσια διαβούλευση το νομοσχέδιο για τη σχολική βία
- Επόμενο Εργατοϋπαλληλικό Κέντρο νομού Γρεβενών: Σεμινάριο ανέργων γυναικών έως 49 ετών ποσού 2600 ευρώ