![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Τον Αντιπεριφερειάρχη Γρεβενών κ. Δασταμάνη επισκέφθηκαν ,ο Γενικός Αστυνομικός Διευθυντής της Περιφέρειας Δυτικής Μακεδονίας και ο νέος Περιφερειακός Διοικητής των Πυροσβεστικών Υπηρεσιών
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2013/03/DSCF2607.jpg)
Εθιμοτυπική επίσκεψη στον Αντιπεριφερειάρχη Γρεβενών κ. Γεώργιο Δασταμάνη, πραγματοποίησαν την Τετάρτη 13 Μαρτίου 2013, ο νέος Γενικός Αστυνομικός Διευθυντής της Περιφέρειας Δυτικής Μακεδονίας, Ταξίαρχος κ. Ηλίας Στεφανής καθώς και ο νέος Περιφερειακός Διοικητής των Πυροσβεστικών Υπηρεσιών Δυτικής Μακεδονίας, Αρχιπύραρχος κ. Κωνσταντίνος Καραμπέτσος.
Ο Αντιπεριφερειάρχης ευχήθηκε και στους δύο καλή επιτυχία στα νέα τους καθήκοντα και υπογράμμισε πως θα είναι κοντά τους στο δύσκολο εγχείρημα τους.
Ο ΑΝΤΙΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΑΣΤΑΜΑΝΗΣ
- Προηγούμενο Έναρξη δηλώσεων συμμετοχής στα τμήματα εκμάθησης κολύμβησης
- Επόμενο Σήμερα το επίδομα θέρμανσης