![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
ΠΑ.ΣΟ.Κ -Κίνημα Αλλαγής Ν.Ε Γρεβενών: Ενημέρωση
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2022/05/pasok_kinal_slpress-2.jpg)
Με ευθύνη της Ν.Ε ΠΑ.ΣΟ.Κ Γρεβενών , συγκροτήθηκαν σε σώμα οι Συντονιστικές Επιτροπές των Τοπικών Οργανώσεων Γρεβενών και Δεσκάτης , οι οποίες είχαν εκλεγεί στις εσωκομματικές εκλογές της 8ης Μαίου-2022. Στην Τ.Ο Γρεβενών : Εξελέγη Γραμματέας ο Τεντόγλου Σάββας. Αναπληρωτής Γραμματέας εξελέγη ομοφώνως ο Κλεισιάρης Αναστάσιος. Ορίστηκε υπεύθυνη Τύπου-Μ.Μ.Ε η Κατσάνου Παναγιώτα.
Ορίστηκε υπεύθυνος Οργανωτικού ο Κουρνούτης Νικόλαος. Στην Τ.Ο Δεσκάτης ,ομοφώνως : Εξελέγη Γρανμματέας ο Κόγιος Γεώργιος. Αναπληρώτρια Γραμματέας εξελέγη η Ρέντα Αθηνά. Ορίτηκε υπεύθυνος Τύπου-ΜΜΕ ο Γκούντας Κών/νος. Ορίστηκε υπεύθυνη Οργανωτικού η Αναστασίου Δήμητρα.
Για την Ν.Ε Ο Α Γραμματέας Κλεισιάρης Κώστας
- Προηγούμενο Εκκλησία και πολιτεία * Γράφει ο Απόστολος Παπαδημητρίου
- Επόμενο Περιφέρεια Δυτικής Μακεδονίας: Πρόσκληση σε Κατεπείγουσα Συνεδρίαση