![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Εκλογές Μελισσοκομικού Συλλόγου Γρεβενών την Κυριακή 12 Δεκεμβρίου
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2021/12/seminario-melissokomias-grevena-1.jpg)
Ο Μελισσοκομικός Σύλλογος Γρεβενών καλεί τα μέλη του να παρευρεθούν στις εκλογές για την ανάδειξη νέου ΔΣ, που θα πραγματοποιηθούν την Κυριακή 12 Δεκεμβρίου στις 18:00 στο εργατικό κέντρο. Η συμμετοχή σας είναι απαραίτητη για την συνέχιση της λειτουργίας του συλλόγου. Οι εκλογές θα πραγματοποιηθούν με όλα τα μέτρα προστασίας κατά του Covid -2.
Με εκτίμηση το Δ.Σ.
- Προηγούμενο Διακοπή ρεύματος την Παρασκευή 10 Δεκεμβρίου σε οικισμούς του Δήμου Γρεβενών
- Επόμενο Εφορεία Αρχαιοτήτων Γρεβενών: Τρεις θέσεις εργασίας για απασχόληση 5 μηνών- Υποβολή των αιτήσεων έως 10/12