![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Τα αποτελέσματα από το Πρωτάθλημα Β’ Εθνικής ανδρών
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2021/10/ikaroi-proteas-15.jpg)
ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – Φ.Ο.ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 75-63
Ήττα για την ανδρική ομάδα του Πρωτέα Γρεβενών, στην πρεμιέρα της νέας αγωνιστικής περιόδου, για τον 3ο όμιλο της Β΄Εθνικής, στα Τρίκαλα από τους Ικάρους με σκορ 75- 63.
Τα δεκάλεπτα: 13-11, 34-23 , 54-46 , 75-63 (τελικό)
Διαιτητές: Τσιαπλής-Τσιρτσιμάλης- Παπαθανασίου Κ.
Ικαροι Τρικάλων (Γιασάρης): Τσιαβές 9, Παπαχρήστος 28(4), Κατσαρές 2, Παρδάκας 3, Μπουργάνος 13(1), Τριανταφύλλου 5(1), Κατσίμπας, Νταλός, Κοϊτσάνος, Αμβράζης 15.
Πρωτέας Γρεβενών (Χασιώτης): Τζιουβάρας, Γρίψιος 16(2), Κλωνάρας 7(2), Παλάσκας, Σβώλης, Παπαδόπουλος Ν. 10, Σιπιτάνος 20, Κωνσταντίνου, Μπόζιαρης 3(1), Μαλιούρας 7, Ασλανίδης, Κυρατζής
- Προηγούμενο Γρεβενά: Εφημερεύοντα και ανοιχτά φαρμακεία για σήμερα Τετάρτη 20 Οκτωβρίου
- Επόμενο Πώς θα πάρουν σύνταξη όσοι έχουν χρέη στον ΕΦΚΑ