![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Ευχαριστήριο μήνυμα προς τον αγροτικό κόσμο του Νομού Γρεβενών από τους «Μύλους Γρεβενών Γιαννακόπουλος ΑΕ»
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2021/09/Muloi_Giannakopoulos_2-1.jpg)
Θέλουμε να ευχαριστήσουμε τον αγροτικό κόσμο του Νομού Γρεβενών που απέδειξε έμπρακτα την στήριξη και την εμπιστοσύνη του στην εταιρία μας , παραδίδοντας και φέτος την σοδειά του.
Οι ΜΥΛΟΙ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΕ εκτιμώντας την δύσκολη για τους παραγωγούς φετινή χρονιά , με τις χαμηλές στρεμματικές αποδόσεις λόγω των κακών καιρικών συνθηκών ( ξηρασία ) , ήταν και φέτος οι πρωτοπόροι , καθορίζοντας την τιμή παραγωγού στο μαλακό και σκληρό σιτάρι , στην ΑΝΩΤΕΡΗ ΤΙΜΗ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ.
Με εκτίμηση
ΜΥΛΟΙ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΕ
- Προηγούμενο Νίκος Ανδρουλάκης: Είμαι υποψήφιος γιατί πιστεύω ότι μπορώ να μεγαλώσω την παράταξη
- Επόμενο Βορίδης: Πρόστιμα 300 ευρώ την εβδομάδα σε δημόσιους υπαλλήλους που δεν κάνουν τεστ