![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Ευχές του Αντιπεριφερειάρχη για την νέα σχολική χρονιά
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2021/09/giatsios.jpg)
Νέα σχολική χρονιά ξεκίνησε σήμερα για μαθητές, εκπαιδευτικούς και γονείς. Πιστεύουμε και ελπίζουμε κανένα εμπόδιο να μη δυσκολέψει τη φετινή διαδρομή της εκπαιδευτικής διαδικασίας. Η Περιφερειακή Ενότητα Γρεβενών θα είναι παρούσα σε κάθε ανάγκη που θα προκύψει και εύχεται υγεία και δύναμη στη χαρά της μάθησης για όλους.
Ο ΑΝΤΙΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ Π.Ε. ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΙΑΤΣΙΟΣ
- Προηγούμενο Τα μέτρα για το ηλεκτρικό ρεύμα: Αφορούν όλους τους παρόχους, επιδότηση 30 ευρώ ανά μεγαβατώρα
- Επόμενο H παρουσίαση του νέου CD των Dark Nightmare, στο Ράδιο Γρεβενά 101,5 (ηχητικό video)