![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Μείον τέσσερις βαθμούς έδειξε το θερμόμετρο στην πόλη των Γρεβενών
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2021/03/kairos-kruo_1.jpg)
Με ψύχος Νοεμβρίου σηκώθηκαν σήμερα το πρωί οι Γρεβενιώτες. Σήμερα Πέμπτη 18 Μαρτίου, τις πρωινές ώρες το θερμόμετρο έπεσε στους -4 βαθμούς ενώ στις 12 το μεσημέρι ανέβηκε στους+9 βαθμούς.
Οι βόρειοι άνεμοι δεν επιτρέπουν να ανέβει το θερμόμετρο σε φυσιολογικές για την εποχή θερμοκρασίες ενώ από το Σάββατο αναμένονται έντονες βροχοπτώσεις.
- Προηγούμενο Ανοίγουν κομμωτήρια, αρχαιολογικοί χώροι, καταργούνται τα «2 χλμ.»- Μικρές προσαρμογές, όχι άνοιγμα
- Επόμενο notify.gov.gr: Σε λειτουργία το Εθνικό Μητρώο Επικοινωνίας Πολιτών-Δημοσίου