![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Λ.Π. ΦΛΩΡΙΝΑΣ: Ενωσιακό Προπαιδικό Πρωτάθλημα για αγόρια και κορίτσια κάτω των δέκα ετών
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2020/10/received_356250038913967.jpeg)
Την πρώτη τους εμφάνιση στο Ενωσιακό Προπαιδικό Πρωτάθλημα (Πράσινη μπάλα) για αγόρια και κορίτσια κάτω των δέκα ετών το οποίο διοργάνωσε η Λ.Π. ΦΛΩΡΙΝΑΣ πραγματοποίησαν την Κυριακή 18/10/2020 οι αθλητές του συλλόγου μας. Τα παιδιά έκαναν μια εξαιρετική εμφάνιση και επέδειξαν αγωνιστικότητα και ενθουσιασμό.
Τους ευχόμαστε να κρατήσουν το ίδιο πάθος και ήθος και στις επόμενες αγωνιστικές συναντήσεις.Οι αθλητές που πήραν μέρος είναι οι Ασλανίδου Λυδία , Δημοπούλου Έλενα , Θεοδώρου Ευαγγελία , Νιάνιου Μαρία , Νίκου Θοδωρής , Τσιόγκας Γιώργος , Τσιούρας Αλέξανδρος.
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
- Προηγούμενο Γρεβενά: Ιστορικές μνήμες της 20ης Οκτωβρίου στην Ελλάδα και στον κόσμο
- Επόμενο ΕΦΚΑ: Σε ισχύ πέντε νέες ηλεκτρονικές υπηρεσίες για την εξυπηρέτηση των ασφαλισμένων