![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Σηκώνουν Κύπελλο τα… αλάνια μας
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2020/07/alanya.jpg)
Σηκώνουν Κύπελλο τα… αλάνια μας
Αγαπητοί φίλοι καλημέρα. Τελείως έξω έπεσα στις δύο προηγούμενες στήλες. Σήμερα όμως υπάρχει ευκαιρία να επιστρέψουμε στο ταμείο, όπως είχαμε συνηθίσει. Μας τη δίνει ο τελικός Κυπέλλου Τουρκίας ανάμεσα στη Τράμπζονσπορ και τη… δική μας Αλάνιασπορ. Τη χαρακτηρίζω έτσι, γιατί… ( Για τη συνέχεια πατήστε στον τίτλο του άρθρου )
- Προηγούμενο Τι προβλέπει η τροπολογία για τα ληξιπρόθεσμα των δήμων
- Επόμενο Επιμελητήριο Γρεβενών: Συμμετοχή των επιχειρήσεων στην 85η ΔΕΘ- Αιτήσεις συμμετοχής μέχρι την Τετάρτη 5 Αυγούστου