![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Ο έφορος της Γυμναστικής Ένωσης Γρεβενών κ. Γιάννης Παπαζήσης , στο Ράδιο Γρεβενά 101,5 , τη Δευτέρα 18/5 στις 11:00
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2020/05/57cf30ca65eec4ac35efaa7cec7af001_XL.jpg)
Ένα από τα πιό ζωντανά κύτταρα της πόλης μας είναι η Γυμναστική Ένωση Γρεβενών . Εν αναμονή και των ανακοινώσεων του Υφυπουργού Αθλητισμού , τη Δευτέρα 18/5 ο έφορος του σωματείου κ. Γιάννης Παπαζήσης θα μας ενημερώσει για όλες τις εξελίξεις . Τι θα γίνει με τη χρήση του δημοτικού γηπέδου και τις προπονήσεις των αθλητών ? Ποιοι αγώνες θα τελεστούν στη πόλη μας ? Θα γίνουν κανονικά τα Αχίλλεια ? Αυτά και πολλά άλλα θα συζητηθούν με το δημοσιογράφο του Ράδιο Γρεβενά 101,5 , Μάκη Λιοσάτο .
Συντονιστείτε στην εκπομπή που αγαπά τον αθλητισμό και τη πόλη , ” Πρωινή Φωνή ” για όλο το Μάιο Δευτέρα έως Πέμπτη από τις 11:00 έως τις 13:00 . Ακούστε μας ζωντανά και στο ίντερνετ πατώντας play στο www.grevenamedia.gr .
- Προηγούμενο Μετά τις 20 Μαΐου οι αποφάσεις για τα δημοτικά
- Επόμενο «Καμπανάκι» από τον κ.Χατζηγεωργίου: Fake news για τον κοροναϊό στο YouTube