![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Σύλλογος Σαμαριναίων Κοζάνης: Ματαιώνεται η εκδήλωση της Καθαράς Δευτέρας
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2020/02/8467BEA1-B7FC-4A15-8206-920B22206893-43462-0000151232C506E3-e1582920151226.jpg)
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Σεβόμενοι την απόφαση ακύρωσης των καρναβαλικών εκδηλώσεων, καθώς πάνω από όλα προέχει η υγεία, το ΔΣ του Συλλόγου Σαμαριναίων Κοζάνης ενημερώνει τα μέλη και τους φίλους τους ότι ματαιώνεται η εκδήλωση της Καθαράς Δευτέρας, που γινόταν κάθε χρόνο στο σπιτάκι πίσω από την εκκλησία της Αγίας Παρασκευής. Καλή Σαρακοστή σε όλους.
- Προηγούμενο H συνέντευξη του κ. Χρήστου Παπαδόπουλου στο Ράδιο Γρεβενά 101,5 ( ηχητικό video )
- Επόμενο Τα Γρεβενά στο πανευρωπαικό βάθρο!!!