![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Ευχές από την Νομαρχιακή Επιτροπή του Κινήματος Αλλαγής του Νομού Γρεβενών
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2018/07/b73d5e7e-11403218-kinima_allagis_logo-e1529486248645.png)
Η Ν.Ε του Κινήματος Αλλαγής του Νομού Γρεβενών ,εύχεται σε όλους τους κατοίκους του Νομού, Χρόνια πολλά , Καλά Χριστούγεννα και ευτυχισμένο το 2020!Ιδιαίτερες και θερμές ευχές στους ηλικιωμένους συμπολίτες μας και σε όλους τους λυπημένους ανθρώπους που η ζωή τους φέρθηκε σκληρά!Ξεχωριστές ευχές στους νέους και στις νέες ,για προσωπική ολοκλήρωση, υψηλάα ιδανικά και ακλόνητη πίστη στο μέλλον!Υγεία για όλους και ανιδιοτελή προσφορά στο σύνολο και στους ανθρώπους!
- Προηγούμενο Χριστουγεννιάτικες δράσεις από την Δημόσια Κεντρική Βιβλιοθήκη Γρεβενών
- Επόμενο Κοινωνικό μέρισμα: Καταβάλλεται Δευτέρα ή Τρίτη -Ποιοι πρέπει να ξανακάνουν αίτηση