![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Λαϊκή συνέλευση του Δήμου Δεσκάτης για την κατάρτιση του τεχνικού προγράμματος
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2019/10/20191012_202023-1.jpg)
Συνεχίζονται οι λαϊκές συνελεύσεις στα ΔΔ του Δήμου Δεσκάτης για την κατάρτιση του τεχνικού προγράμματος.Στις 5 Οκτωβρίου 2019 ο Δήμαρχος Κορδίλας Δημήτριος συνοδευόμενος από δημοτικούς συμβούλους επισκέφτηκε το ΔΔ Kαρπερού. Η συμμετοχή του κόσμου ήταν μεγάλη και οι προτάσεις των κατοίκων θα είναι ο οδηγός κατάρτισης του τεχνικού προγράμματος.
- Προηγούμενο Δήλωση κυψελών έτους 2019
- Επόμενο Χριστουγεννιάτικος μποναμάς σε επιχειρήσεις – Μειώνεται η προκαταβολή φόρου