![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Επίσκεψη στον Αντιπεριφερειάρχη Γρεβενών κ.Γιάννη Γιάτσιο πραγματοποίησε ο Μητροπολίτης Γρεβενών κ.Δαβίδ
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2019/09/Χωρίς-τίτλο-1.jpg)
Εθιμοτυπική επίσκεψη στον Αντιπεριφερειάρχη Γρεβενών κ. Γιάννη Γιάτσιο πραγματοποίησε ο Μητροπολίτης Γρεβενών κ. Δαβίδ την Πέμπτη 25-9-2019 με αφορμή την ανάληψη των νέων του καθηκόντων.
Ο Σεβασμιότατος ευχήθηκε στον Αντιπεριφερειάρχη καλή και παραγωγική θητεία ενώ με τη σειρά του ο Αντιπεριφερειάρχης εξέφρασε τον απεριόριστο σεβασμό του προς το πρόσωπο του Μητροπολίτη μας και τον διαβεβαίωσε ότι η συνεργασία τους θα είναι στενή και εποικοδομητική.
Ο ΑΝΤΙΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ Π.Ε. ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΤΣΙΟΣ
- Προηγούμενο Παράταση της προθεσμίας υποβολής αιτήσεων, στο πλαίσιο της Πρόσκλησης για την Ενίσχυση Επιχειρήσεων στη Δυτική Μακεδονία
- Επόμενο Η αγκαλιά της Εκκλησίας ανοίγει και πάλι…