![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Ευχές για την ονομαστική εορτή του Κώστα Παλάσκα
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2018/04/dc37481a-k.palaskas-2018-e1523606677289.jpg)
Ο υποψήφιος Δήμαρχος Γρεβενών κ. Κώστας Παλάσκας θα δεχθεί ευχές για την ονομαστική του εορτή την Τρίτη 21 Μαΐου στο εκλογικό κέντρο του συνδυασμού Ανατροπή – Αναγέννηση για τα Γρεβενά μας (Μακεδονομάχων 33, Γρεβενά) από τις 11:00 μέχρι τις 14:00.
- Προηγούμενο «ΕΝΑΣ ΔΗΜΟΣ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ» με ιδιαίτερη ευαισθησία στα ΑΜΕΑ *Γράφει η Χριστίνα Κανιστρά
- Επόμενο Κεντρική προεκλογική εκδήλωση του υπ. Δημάρχου Κώστα Παλάσκα