![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Τελετή βράβευσης των διακριθέντων αθλητών της Π.Ε. Γρεβενών
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2019/04/000059_6-e1556037787847.jpg)
Τελετή βράβευσης των διακριθέντων αθλητών της Περιφερειακής Ενότητας Γρεβενών, θα πραγματοποιήσει ο Περιφερειάρχης Δυτικής Μακεδονίας Θεόδωρος Καρυπίδης.
Η εκδήλωση θα πραγματοποιηθεί την Πέμπτη 2 Μαΐου 2019 και ώρα 18:00 μ.μ., στην Αίθουσα πολλαπλών χρήσεων «Πέτρος Σιούλης» του Διοικητηρίου της Π.Ε. Γρεβενών.
- Προηγούμενο Μεγάλη Τετάρτη – Ποιο γεγονός τιμάμε
- Επόμενο Πως απεντάχθηκαν έργα ύψους 25 εκατ. ευρώ στο Δήμο Γρεβενών την περίοδο 2015-2017