![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Ανεξαρτητοποίηση του Περιφερειακού Συμβούλου Κώστα Καναβού από τον συνδυασμό του Θ. Καρυπίδη
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2019/02/αρχείο-λήψης-67.jpg)
Την ανεξαρτητοποίησή του έκανε γνωστή ο περιφερειακός σύμβουλος Κωνσταντίνος Καναβός με σχετική του επιστολή. Ο ίδιος δηλώνει πως από σήμερα δεν ανήκει στη δύναμη του Συνδυασμό του Περιφερειάρχη και ότι δεν θα είναι υποψήφιος στις επερχόμενες εκλογές με τον συνδυασμό του Θ. Καρυπίδη.
- Προηγούμενο Γρεβενά: Αναστέλλεται ο ηλεκτρονικός πλειστηριασμός των 200 προβάτων
- Επόμενο Συγχαρητήριο Μήνυμα του Αντιπεριφερειάρχη Π.Ε. Γρεβενών