![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Ετήσιος χορός Κυνηγετικού Συλλόγου Γρεβενών την Πέμπτη 28 Φεβρουαρίου
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2019/02/KYNHGETIKOS-XOROS-2019-1-e1549618981222.jpg)
Ο Κυνηγετικός Σύλλογος Γρεβενών, σας προσκαλεί στον ετήσιο χορό που θα πραγματοποιηθεί την Πέμπτη 28 Φεβρουαρίου στις 20:00 η ώρα, στο κέντρο διασκέδασης ”Ηχοδρόμιο”. Η τιμή εισόδου, συνοδεία φαγητού είναι στα 13 ευρώ!Στο καλλιτεχνικό πρόγραμμα οι εξής: Αντώνης Κυρίτσης, Σπύρος Παππάς και ο Βαλάντης Βρακάς. Στο χορευτικό κομμάτι η Στέλλα.
- Προηγούμενο Άγιος Βαλεντίνος: Ποιος είναι ο προστάτης των ερωτευμένων και των ζευγαριών
- Επόμενο Συνελήφθησαν τρία άτομα στην Πτολεμαΐδα για υπεξαίρεση και αποδοχή – διάθεση προϊόντων εγκλήματος