![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Συνάντηση Νέων και Φοιτητών με τον Σεβασμιώτατο
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2018/12/Χωρίς-τίτλο-2-1.jpg)
Όπως κάθε χρόνο έτσι και φέτος ο Σεβασμιώτατος Μητροπολίτης Γρεβενών κ. Δαβίδ θα συναντηθεί με όλους τους γρεβενιώτες νέους και φοιτητές για ένα καφέ, κουβέντα και αντάμωμα προσώπων. Στις 3 Ιανουαρίου στις 8 το βράδυ στο café Diverso.
Εκ της Μητροπόλεως
- Προηγούμενο Επίδομα θέρμανσης: Άνοιξε η πλατφόρμα – Τα βήματα και τι να προσέξετε
- Επόμενο Ιερά Μητρόπολη Γρεβενών: Μήνυμα Νέου Έτους