![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Θεία Λειτουργία στην Κατάκαλη Γρεβενών
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2018/12/0-02-05-6ddac0f93ebf7f1d2b1a58d2f050f5c875fe49d76310f9ec9221063fd1370eaf_1c0c38de-e1543834601664.jpg)
Την Κυριακή 2 Δεκεμβρίου 2018, εορτή του Αγίου προφήτου Αββακούμ και του Οσίου Πορφυρίου του Καυσοκαλυβίτου, ο Σεβασμιώτατος Μητροπολίτης Γρεβενών κ. Δαβίδ, ιερούργησε στον Ιερό Ναό Αγίου Γεωργίου Κατάκαλης Γρεβενών, όπου και κήρυξε τον θείο λόγο.
- Προηγούμενο «Οι Πειρατές της Μονεμβασιάς» απέκτησαν φίλους στα Γρεβενά
- Επόμενο Έφυγε από την ζωή ο συμπολίτης μας Γιώργος Πατσιόλας σε ηλικία 45 ετών