![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Πρώτη επίσημη παρουσίαση του συνδυασμού του Ευάγγελου Σημανδράκου στις 12 Δεκεμβρίου
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2018/05/c4697e18-simandrakos-e1526025206654.jpg)
Σύμφωνα με πληροφορίες , ορίστηκε η ημερομηνία για την πρώτη επίσημη παρουσίαση του συνδυασμού του Ευάγγελου Σημανδράκου. Ο υποψήφιος δήμαρχος Κοζάνης θα παρουσιάσει το όνομα του συνδυασμού του και τη διακήρυξη αρχών την Τετάρτη 12 Δεκεμβρίου, στις 19:00 στη Στέγη Ποντιακού Πολιτισμού.
- Προηγούμενο Ορκωμοσία στο ΤΕΙ Γρεβενών
- Επόμενο Ημερίδα με θέμα: «Ενεργειακή αναβάθμιση σχολείων και τηλεθέρμανση Δεσκάτης» την Πέμπτη 29 Νοεμβρίου