![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Αρχιερατικό ευχέλαιο για την εορτή του Αγίου Ιακώβου του Αδελφοθέου
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2018/10/a039079f-url_0-e1540200532747.jpg)
Με αφορμή την εορτή του Αγίου Ιακώβου του Αδελφοθέου, ο οποίος καθιέρωσε την ακολουθία του Ιερού Ευχελαίου, θα τελεστεί σήμερα 22-10-2018 στον Ι. Μητρ. Ναό της Ευαγγελιστρίας Αρχιερατικό ευχέλαιο, μετά την ακολουθία του Εσπερινού στις 6 μ.μ.
- Προηγούμενο ΕΠΣ Γρεβενών: Σκορ 3ης Αγωνιστικής Πρωταθλήματος
- Επόμενο Ευχαριστήριο από την ΕΠΣ Γρεβενών