![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Περιφερειακή σύσκεψη Νομαρχιακών Τμημάτων στην Κοζάνη
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2017/12/4381b658-adedy.jpg)
Το Νομαρχιακό Τμήμα της Α.Δ.Ε.Δ.Υ. Κοζάνης, προσκαλεί τα Διοικητικά Συμβούλια των Δημοσιοϋπαλληλικών Σωματείων καθώς και κάθε εργαζόμενο στην Περιφερειακή σύσκεψη των Ν.Τ.ΑΔΕΔΥ Δυτ. Μακεδονίας, την Τετάρτη, 5 Σεπτεμβρίου 2018 και ώρα 18:30 μ.μ στην Αίθουσα συσκέψεων του Εργατικού Κέντρου Κοζάνης, για ενημέρωση και συντονισμό με σκοπό τη συμμετοχή στο συλλαλητήριο το Σάββατο 8 του Σεπτέμβρη 2018 εν’ όψη των εγκαινίων της 83ης Διεθνούς Έκθεσης Θεσσαλονίκης που πραγματοποιούνται από τον πρωθυπουργό.
Από την Εκτελεστική Επιτροπή της Α.Δ.Ε.Δ.Υ. στη σύσκεψη θα παρευρεθεί ο Αντιπρόεδρος Δημήτρης Μπράτης.
Κρίνεται απαραίτητη η συμμετοχή όλων σας.
Για την Εκτελεστική Γραμματεία του Ν.Τ. ΑΔΕΔΥ Κοζάνης
Ο Πρόεδρος Ο Γεν. Γραμματέας
Δαλαγιώργος Γεώργιος Ντόκος Ιωάννης
- Προηγούμενο Τα δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων για τους 4 Νομούς της Δυτικής Μακεδονίας
- Επόμενο Έφυγε σήμερα από την ζωή ο έμπορος Θεόφιλος Μητσόπουλος