![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Από αύριο Τετάρτη οι δικαιούχοι του Κοινωνικού Παντοπωλείου του Δήμου Γρεβενών μπορούν να παραλάβουν τα προϊόντα
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2018/04/2ef7be64-a18a4fbe1bba11447b38d4788d01db95_xl-e1524552661275.jpg)
Από τον Δήμο Γρεβενών ανακοινώνεται ότι οι δικαιούχοι του Κοινωνικού Παντοπωλείου μπορούν να προσέλθουν την Τετάρτη 25/04/2018 και ώρα 11:00 στο Κοινωνικό Παντοπωλείο του Δήμου Γρεβενών, για να παραλάβουν τα προϊόντα που τους αναλογούν.
Μαζί τους να έχουν την ταυτότητα/διαβατήριο τους. Οι δικαιούχοι θα ενημερωθούν τηλεφωνικά.
- Προηγούμενο Με μεγάλη επιτυχία πραγματοποιήθηκαν το Σαββατοκύριακο που πέρασε οι αγώνες ορεινού τρεξίματος ORLIAKAS RACE 2018 (φωτογραφίες)
- Επόμενο Ο Ευάγγελος Σημανδράκος στην κατανυκτική τελετή που τελέστηκε στο στρατόπεδο Γρεβενών προς τιμήν του προστάτη του Στρατού Ξηράς Αγίου Γεωργίου (φωτογραφίες)