![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Κότες… και κοτόπουλα… έκλεψαν άγνωστοι χθες το βράδυ στην πόλη των Γρεβενών
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2018/03/ecff575a-1-735x400-e1520585900235.jpg)
Άγνωστοι κλεφτοκοτάδες ξαναχτύπησαν και πάλι χθες το βράδυ κλέβοντας εφτά κότες από κοτέτσι που βρίσκεται λίγο έξω από την πόλη των Γρεβενών . Ο συμπολίτης μας ιδιοκτήτης του κοτετσιού δήλωσε τα εξής : «Εάν τα κοτόπουλα τα έκλεψε κάποιος για να ταΐσει τα παιδιά του τον δικαιολογώ. Εάν όμως τα κοτόπουλα τα έκλεψαν οι κλεφτοκοτάδες που το έκαναν και πριν 2 χρόνια τότε εάν αυτοί συλληφθούν θα ζητήσω να συλληφθούν»
- Προηγούμενο Οι κάτοικοι ορεινών χωριών των Γρεβενών διαμαρτύρονται για τις συνεχόμενες βλάβες του δικτύου της ΔΕΗ
- Επόμενο Πρόγραμμα Μητροπολίτου Γρεβενών