![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Δωρεά στο Γηροκομείο Γρεβενών εις μνήμην Αλεξάνδρας Βέρρου
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2017/03/triantafyllo-e1488446746404.jpg)
Εις μνήμην της αγαπημένης μας αδερφής και θείας Αλεξάνδρας Βέρρου η οικογένειά της αποφάσισε να καταθέσει χρηματικό ποσό στο γηροκομείο Γρεβενών ίσο με το αντίτιμο της σαρανταήμερης επιμνημόσυνης δεξίωσης υπέρ αναπαύσεως της ψυχής της.
Βέρρου Ειρήνη
Βέρρου Σταυρούλα
- Προηγούμενο Δεύτερος κύκλος με προκηρύξεις Αναπτυξιακού για θερμοκήπια, στάβλους
- Επόμενο 4o Πανελλήνιο Συνέδριο για την Ανάπτυξη της Ελληνικής Γεωργίας. O περ/ρχης Δυτ. Μακεδονίας Θ.Καρυπίδης στην έναρξη του Συνεδρίου θα απευθύνει χαιρετισμό