![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Η εκπομπή “Κυριακή στο χωριό”, της ΕΡΤ3, στο Τσοτύλι του δήμου Βοΐου
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2017/09/b59cd101-maxresdefault-e1506494865732.jpg)
Το Σάββατο 30 Σεπτεμβρίου 2017 θα πραγματοποιηθούν τα γυρίσματα της εκπομπής, της ΕΡΤ3, “Κυριακή στο χωριό” στην κεντρική πλατεία Τσοτυλιου. Από τις 11:00 το πρωί μέχρι τις 18:00 το απόγευμα θα συμμετέχουν χορευτικά συγκροτήματα, θα υπάρχουν τοπικά εδέσματα και πολλές εκπλήξεις.
- Προηγούμενο Συνάντηση εργασίας Δημάρχου Βοΐου με την Υφυπουργό Εσωτερικών κ. Μαρία Κόλλια – Τσαρουχά στη Θεσσαλονίκη
- Επόμενο Περιοδεία στη Δυτ. Μακεδονία πραγματοποιεί το διήμερο 29 και 30 Σεπτεμβρίου ο Γ. Μανιάτης, υποψήφιος για την προεδρία του νέου προοδευτικού Κινήματος της Κεντροαριστεράς. Το Σάββατο θα βρεθεί στα Γρεβενά