![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
3ο αντάμωμα απανταχού Αμυγδαλιωτών
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2017/07/a77bd30b-.png)
O Πολιτιστικός Σύλλογος Αμυγδαλιών διοργανώνει το 3ο αντάμωμα των απανταχού Αμυγδαλιωτών το Σάββατο, 12 Αυγούστου 2017 και ώρα 9.00μ.μ. με το συγκρότημα του Κώστα Tσιοτίκα. Στο τραγούδι ο Σάκης Τσιοτίκας και η Λένα Θυμιούλα. (Η είσοδος είναι ελεύθερη, ενώ στο χώρο θα υπάρχει για όλους όσους το επιθυμούν, φαγητό και ποτό σε πολύ καλές τιμές.)
Για το Διοικητικό Συμβούλιο
Ο Γραμματέας Ο Πρόεδρος
Κων/νος Χάτσιος Αργύριος Καραλιόλιος
- Προηγούμενο Το πρόγραμμα Μητροπολίτου Γρεβενών
- Επόμενο Παρασκευή 11 Αυγούστου: Η ιστορία των Γρεβενών μέσα από τον Τοπικό Τύπο (1955-1967). Σήμερα ΜΕΙΩΣΙΣ ΕΙΣΦΟΡΑΣ ΥΠΕΡ ΔΗΜΩΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΩΝ ΚΑΙ ΑΓΡΟΦΥΛΑΚΗΣ και ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΙΣ