![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Ξεκίνησε η εμποροπανήγυρις Γρεβενών
Από την Τετάρτη 7 Οκτωβρίου έως την Τρίτη 13 Οκτωβρίου θα πραγματοποιηθεί η ετήσια εμποροπανήγυρις Γρεβενών. Πρόκειται για μία από τις πιο ιστορικές και μεγάλες εμποροπανήγυρις της ευρύτερης περιοχής, καθώς συγκεντρώνει πλήθος επισκεπτών που αναζητούν ευκαιριές για καλά προϊόντα και φθηνές τιμές.
- Προηγούμενο Ξεκίνησαν οι εγγραφές για τα τμήματα εκμάθησης ποντιακών χορών
- Επόμενο Νέα ημερομήνια υποβολής αιτήσεων για τη ΔΕΥΑΓ