![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Εκδηλώσεις από το ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΩΔΕΙΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ αύριο Τετάρτη 7 Ιουνίου
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2017/06/2714aa4c--ΣΥΝΑΛΙΑ-ΤΑΞΕΩΝ-e1496729413279.png)
Το ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΩΔΕΙΟΥ ΓΡΕΒΕΝΩΝ στα πλαίσια της λήξης της φετινής μουσικής χρονιάς, διοργανώνει σειρά εκδηλώσεων στο ΚΕΝΤΡΟ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΓΡΕΒΕΝΩΝ, με αρχική την συναυλία των Τάξεων του Ωδείου, την Τετάρτη 7 Ιουνίου 2017 & ώρα 7:30 το απόγευμα.
- Προηγούμενο Τρίτη 6 Ιουνίου: Η ιστορία των Γρεβενών μέσα από τον Τοπικό Τύπο (1955-1967). Σήμερα ΤΑ ΓΡΕΒΕΝΑ & ΑΙ ΑΝΑΓΚΑΙ ΤΩΝ οι πρόοδοι, οι ελλείψεις και τα ζητήματα
- Επόμενο Για μια αποτελεσματική πολιτική στην υγεία*Του Γιάννη Στ Αποστολίδη