![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
3o Πάρτι νεολαίας Γαλατινής
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2023/08/dj-flyer-Made-with-PosterMyWall2.jpg)
Ο σύλλογος νεολαίας Γαλατινής και ο Εμπορικός σύλλογος Γαλατινης σας προσκαλεί στο 3ο Πάρτι νεολαίας το Σάββατο 5 Αυγούστου στον προαύλιο χώρο του Γυμνασίου Γαλατινης. Μαζί μας ο dj Oritz και οι cj Bits, dj Poison. Ώρα έναρξης 22:00, Τιμή Εισόδου: 2€
Σας Περιμένουμε όλους
- Προηγούμενο Αποτελεσματικές δίαιτες! *Του Ευθύμη Πολύζου
- Επόμενο Γιατί γίνονται οι πόλεμοι… *Γράφει ο Τάσος Σεβαστιάδης