![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
3 Μαρτίου 1979: Η ιστορία των Γρεβενών μέσα από τον Τοπικό Τύπο.Σήμερα:Συνάντηση Προέδρου Επιμελητηρίου με Παναγιωτόπουλο-Παλαιοκρασά
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2018/09/d969c69e-1-e1536916654686.jpg)
Συνεχίζοντας την προβολή της ιστορίας του τόπου μας όπως αυτή αποτυπώθηκε στον τοπικό τύπο από το έτος 1955 και μετά, σήμερα δημοσιεύουμε ένα άρθρο από την εφημερίδα Η ΦΩΝΗ ΤΩΝ ΓΡΕΒΕΝΩΝ και συγκεκριμένα από την 1η σελίδα της έκδοσης της 3ης Μαρτίου 1979, έτος Α’. Το άρθρο έχει τίτλο:Συνάντηση Προέδρου Επιμελητηρίου με Παναγιωτόπουλο-Παλαιοκρασά
- Προηγούμενο Γρεβενά: Συνέντευξη τύπου του Θάνου Τζήμερου (Βίντεο – φωτογραφίες)
- Επόμενο Το πρωτοσέλιδο της εβδομαδιαίας εφημερίδας ‹‹ Η ΦΩΝΗ ΤΩΝ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ››