![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Γιώργος Αμανατίδης ¨Συμμαχία για την Ανάπτυξη¨: Επίσκεψη στους Μανιάκους και συναντήσεις στην Καστοριά με ΣΕΓ και επιχειρηματίες γούνας
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2023/09/image_50446081-1.jpg)
Τους Μανιάκους της Καστοριάς επισκέφθηκε σήμερα ο υποψήφιος Περιφερειάρχης Δυτικής Μακεδονίας Γιώργος Αμανατίδης μαζί με τα μέλη του συνδυασμού «Συμμαχία για την Ανάπτυξη» στην Π.Ε. Καστοριάς.
Πραγματοποιήθηκαν επισκέψεις σε καταστήματα, στις Δημοτικές Υπηρεσίες και σε επιχειρήσεις. Ακολούθησε η συνάντηση με τους εκπροσώπους του Συνδέσμου Ελλήνων Γουνοποιών, επίσης συναντήσεις με γουνοποιούς και άλλους επιχειρηματίες της Καστοριάς
Χθες βράδυ μετά τα εγκαίνια του εκλογικού κέντρου της Κοζάνης ο κ. Αμανατίδης συνοδευόμενος από τα μέλη του συνδυασμού στην Π.Ε. Κοζάνης επισκέφθηκε τα εμπορικά καταστήματα της πόλης που συμμετείχαν στην «Λευκή Νύχτα».
- Προηγούμενο Καλημέρα * Σκιτσογραφία του Αρκά
- Επόμενο Youth Pass: Στις 9 Νοεμβρίου η πρώτη καταβολή του επιδόματος, των 150 ευρώ