![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
«Επιβολή διοικητικού προστίμου»
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2023/08/ΞΕΡΑ-ΧΟΡΤΑ-ΒΟΥΝΟ-ΑΑ-1-600x338-1.jpg)
Διοικητικό πρόστιμο επιβλήθηκε σύμφωνα με την υπ’ αρίθμ. 19/2020 Πυροσβεστική Διάταξη για παράβαση της υπ’ αρίθμ. 9/2021 Πυροσβεστικής Διάταξης από ανακριτικούς υπαλλήλους της Π.Υ. Γρεβενών, σε άνδρα, για πρόκληση πυρκαγιάς σε ξερά χόρτα εντός οικοπεδικού χώρου, στον οικισμό Πόρου της Τ.Κ. Κνίδης του Δήμου Γρεβενών.
- Προηγούμενο «Αθ. Φωλίνας: Συγκίνηση για τον παγκόσμιο Μίλτο μας! – Τα Γρεβενά γέμισαν από υπερηφάνεια»
- Επόμενο Συγχαρητήριο μήνυμα του βουλευτή Γρεβενών κ. Γιάννη Γιάτσιο στον Παγκόσμιο πρωταθλητή μας Μίλτο Τεντόγλου