![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Συγχαρητήριο για τους επιτυχόντες των Γρεβενών στα ΑΕΙ -ΤΕΙ
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2013/08/1rea46a.jpg)
Ο Διευθυντής της Δ.Δ.Ε. Γρεβενών συγχαίρει θερμά όλους τους επιτυχόντες στις Πανελλαδικές εξετάσεις που εισάγονται στα ΑΕΙ και ΑΤΕΙ και εύχεται σε όλους όσοι πήραν μέρος στις Πανελλαδικές εξετάσεις, η ημέρα ανακοίνωσης των αποτελεσμάτων να αποτελέσει αφετηρία για ένα δυναμικό και δημιουργικό νέο ξεκίνημα στη σταδιοδρομία τους .
Ο Διευθυντής της Δνσης Δ.Ε. Γρεβενών
MSc Λιάμπας Θωμάς
- Προηγούμενο Συγχαρητήριο Μήνυμα από τον Νίκο Κατσαούνη στους μαθητές που επέτυχαν την εισαγωγή τους στα ΑΕΙ και ΤΕΙ της χώρας
- Επόμενο Από το Α΄ Γυμνάσιο Γρεβενών :Οι εξετάσεις του Σεπτεμβρίου