![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
ΠΑ.ΣΑ.Π:΄΄ Καλή επιτυχία στον Α.Ψάρρα΄΄
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2012/06/images3.jpg)
Το Δ.Σ. του ΠΑ.Σ.Α.Π. εύχεται στον Πρόεδρο του Συνδέσμου Α.Ψάρρα, ο οποίος είναι στην λίστα των υποψηφίων βουλευτών με το ΠΑΣΟΚ, στον Ν.Γρεβενών, καλή επιτυχία. Ευχόμαστε η υποψηφιότητά του να γίνει αφορμή για την ανάδειξη και την σταδιακή επίλυση των προβλημάτων των Ελλήνων αθλητών.
- Προηγούμενο Σοφοκλής Εταιρίδης:΄΄Επένδυση στο ανθρώπινο δυναμικό΄΄
- Επόμενο Ροδιά Γρεβενών: Εκδηλώσεις την ημέρα του Αγίου Πνεύματος.