![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Ο οικονομολόγος Αντώνης Παπαθεοδώρου θα είναι υποψήφιος βουλευτής του ΠΑΣΟΚ στα Γρεβενά
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2012/04/αρχείο-λήψης8.jpg)
Ο οικονομολόγος κ. Αντώνης Παπαθεοδώρου απεδέχθει την πρόταση του Κινήματος και θα είναι ο ένας από τους τρεις υποψηφίους βουλευτές του ΠΑΣΟΚ στο Νομό Γρεβενών.
Ο κ. Παπαθεοδώρου είναι οικονομολόγος , πρώην Διευθυντής του ΕΟΜΕΧ Δυτικής Μακεδονίας και σήμερα υπηρετεί ως Διευθυντής οικονομικών στην Περιφέρεια Δυτικής Μακεδονίας.
- Προηγούμενο Σφηνάκια … ( έως αύριο θα γνωρίζουμε τους υποψήφιους βουλευτές )
- Επόμενο Ευχετήρια επιστολή Δημάρχου Δεσκάτης για τις Άγιες ημέρες του Πάσχα