![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Λήγει η απαγόρευση του ψαρέματος στις λίμνες και στους ποταμούς της Δυτ. Μακεδονίας.
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2014/06/Καταγραφή3.png)
Το Σαββατοκύριακο λήγει η προθεσμία απαγόρευσης ψαρέματος στις λίμνες και τους ποταμούς της Δυτικής Μακεδονίας. Έτσι το αγαπημένο σπορ πολλών Γρεβενιωτών έρχεται και πάλι κοντά τους. Στην φωτογραφία ο γνωστός ψαράς και κυνηγός Γρεβενιώτης, Γιάννης Σίμος με τον γουλιανό των 100 κιλών που ψάρεψε τον προηγούμενο Οκτώβριο.
- Προηγούμενο Γρεβενά: Ενδεχόμενη διακοπή νερού
- Επόμενο Περιφέρεια : Πιστώσεις για οδικά έργα στη Δυτική Μακεδονία