![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Κοπή βασιλόπιτας του φιλοπροοδευτικού Συλλόγου Απανταχού Φιλιππιωτών
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2014/02/P1251045.jpg)
Ο φιλοπροοδευτικός Σύλλογος Απανταχού Φιλιππιωτών «ο Άγιος Νικόλαος» θα πραγματοποιήσει την κοπή βασιλόπιτάς του τη Δευτέρα 17-02-2014 και ώρα 5 το απόγευμα στην καφετέρια «Ουτοπία» του Δημητρίου Νταγκούμα επί της οδού Κ. Ταλιαδούρη.
- Προηγούμενο Οι Υπηρεσίες Τροχαίας της Δυτικής Μακεδονίας προμηθεύτηκαν σημαντικό εξοπλισμό μέσω του Ε.Σ.Π.Α. 2007 – 2013
- Επόμενο Τελετή ορκωμοσίας των Νεοσύλλεκτων Οπλιτών στο Στρατόπεδο ΄΄ ΛΓΟΥ ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΥ ΄΄ και ομιλία του Αντιστράτηγου Δεβεντζή Νικόλαου Διοικητή Γ’ ΣΣ