![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Κανένα ενδιαφέρον και καμία εξέλιξη για την ομάδα του Πυρσού – Επιτυχημένο Τουρνουά μπάσκετ από τον Πρωτέα Γρεβενών
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2013/06/615552_4651103845883_1806369929_o-1024x683.jpg)
Πυρσός
Ουδεμία εξέλιξη υπάρχει στο θέμα του Πυρσού , τουλάχιστον μέχρι στιγμής. Σε συζήτηση που είχαμε με υψηλόβαθμο στέλεχος της ομάδας μας τόνισε ότι παρά τις κινήσεις που κάνανε μέχρι τώρα , δεν υπάρχει κανείς ενδιαφερόμενος για την ομάδα. Τις επόμενες ημέρες θα διεξαχθεί γενική συνέλευση , εκεί θα δούμε πιο ξεκάθαρα αν ενδιαφέρεται κάποιος επενδυτής. Έτσι και αλλιώς τα πράγματα είναι δύσκολα για την αγαπημένη ομάδα όλων των Γρεβενιωτών , λόγω της οικονομικής κρίσης που μαστίζει την χώρα μας, και αυτό δεν θα μπορούσε να μην επηρεάσει και την ομάδα των πρασίνων.
Πρωτέας
Τουρνουά μπάσκετ πραγματοποιήθηκε προχθές στο κλειστό γυμναστήριο της πόλης μας, το οποίο διοργάνωσε ο Πρωτέας , επί της ευκαιρίας της λήξης της φετινής χρονιάς της λειτουργίας των Ακαδημιών Αίολοι – Τρικάλων – Πρωτέα και Διόσκουρων Κοζάνης, ήταν ένα επιτυχημένο τουρνουά που προσέλκυσε το ενδιαφέρον των φιλάθλων που έδωσαν για ακόμη μία φορά το βροντερό παρόν στις κερκίδες του κλειστού γυμναστηρίου . Τα εύσημα λοιπόν στην διοίκηση και τον Πρόεδρο του Πρωτέα Χαράλαμπο Πενλίδη ο οποίος διοργάνωσε ακόμη μία επιτυχημένη εκδήλωση , κλείνοντας έτσι μια ακόμη επιτυχημένη χρονιά και στις Ακαδημίες μπάσκετ.
- Προηγούμενο Ο «Γέρος του Μοριά» για το βιβλίο του Άκη Μπούρα
- Επόμενο Και η υποκρισία,ελέω ΕΡΤ, τελειωμό δεν έχει …