![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Ευχαριστούν τις αδερφές Αγοράστη
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2014/10/asuenoforo.jpg)
Η Δ/ντρια και το προσωπικό του Κ.Υ. Δεσκάτης , ο Δήμαρχος και οι κάτοικοι του Δήμου Δεσκάτης ευχαριστούμε θερμά την κα. Ιουλία Δημ. Αγοράστη και την κα. Βασιλική Αγοράστη-Αντονίνι για την δωρεά στη μνήμη των αγαπημένων τους, ενός υπερσύγχρονου ασθενοφόρου προς το Κ.Υ. Δεσκάτης για την κάλυψη των αναγκών μεταφοράς των ασθενών του δήμου Δεσκάτης.
Η Δ/ντρια Κ.Υ. Δεσκάτης
Θώμα-Γκανταϊφη Ελευθερία
- Προηγούμενο Διακοπή Ηλεκτρικού Ρεύματος τη Δευτέρα
- Επόμενο Πρωτάθλημα Γ’ Εθνική: Πρωτέας Γρεβενών vs Ηρακλής Κοζάνης