![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Ευχαριστήριο της Πυροσβεστικής Υπηρεσίας Γρεβενών
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2013/11/images8.jpg)
Ο Διοικητής και το προσωπικό της Πυροσβεστικής Υπηρεσίας Γρεβενών ευχαριστεί τον Πρόεδρο και τους υπευθύνους του ΚΤΕΛ Γρεβενών καθώς και τη Διεύθυνση των φροντιστηρίων Interactive Learning Δ. Κανιστράς – Χ. Τζιόλας, για τη συνδρομή τους στην Άσκηση ετοιμότητας που πραγματοποιήθηκε από την Πυροσβεστική Υπηρεσία Γρεβενών στις 21 Νοεμβρίου.
- Προηγούμενο «Then stamato na tragoutho pote!» – Τα εκπληκτικά μουντιαλικά πόστερ του “ESPN”
- Επόμενο Πρόσκληση σε συνεδρίαση της Επιτροπής Περιβάλλοντος, Χωρικού Σχεδιασμού και Ανάπτυξης της Περιφέρειας Δυτικής Μακεδονίας