![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Επιστολή αναγνώστη: «Αυτοκίνητο του Δήμου Γρεβενών παρατημένο σε χορτολίβαδο»
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2013/06/IMG_20130624_232400.jpg)
Από φίλο αναγνώστη πήραμε την φωτογραφία αυτοκινήτου του Δήμου Γρεβενών συνοδευόμενη από το παρακάτω σχόλιο: «Εδώ και σαράντα ημέρες το αυτοκίνητο του Δήμου Γρεβενών είναι «παρκαρισμένο» και σχεδόν παρατημένο σε ένα χορτολίβαδο στην περιοχή Μεράς. Έτσι προστατεύει ο Δήμος την περιουσία του;
Ποιος το εγκατέλειψε σε αυτόν το χώρο; Ποιος έχει χρεωθεί από την υπηρεσία το όχημα; Κανείς δεν γνωρίζει εάν σήμερα ή αύριο δεν γίνει «εύκολη λεία» κάποιων διαρρηκτών ή κλεπτών. Εδώ δυστυχώς φτάσαμε. Δεν υπολογίζουμε την δημοτική περιουσία που πρέπει να την φροντίζουμε περισσότερο από την δική μας.»
Ένας κάτοικος του Μερά Γρεβενών
- Προηγούμενο Ποιμενικά Πίνδου: Η φροντίδα της «μάνας» στα πέντε κουταβάκια!!!
- Επόμενο Παραιτήθηκε από υφυπουργός Υγείας η Σοφία Βούλτεψη πριν αναλάβει – Τη θέση της πήρε η Γρεβενιώτισσα Ζέτα Μακρή