![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Επιστολές: Ο Τυφλός …
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2013/01/maimou.jpg)
Κύριε Διευθυντά:
Ακούσαμε τον Διευθυντή της Διαχειριστικής Αρχής κ. Κιουρτζίδη , να ομιλεί για ΄΄ τυφλή μελέτη΄΄ , όσον αφορά τον δρόμο Σειρηνίου – Αγίου Γεωργίου . Γεννάται το ερώτημα: Πότε ο τυφλός ( δρόμος) θα δει το φως το αληθινό;
Ένας Αγιογιωργίτης.
Για την αντιγραφή:
Ο Γρεβενιώτης
Υ.Γ :Η αντιδήμαρχος ανάπτυξης και αναπληρώτρια του δημάρχου κ. Αικατερίνη Πέτρου μήπως μπορεί να μας δώσει τα φώτα (και τον φωτισμό) για την πορεία αυτού του έργου;
- Προηγούμενο Δεκανίκια, δίστομα σπαθιά!
- Επόμενο Σημαντικά έργα στο Δήμο Σερβίων – Βελβεντού. Υπογράφτηκαν σήμερα οι σχετικές συμβάσεις με τους αναδόχους των εταιρειών