![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Επισκέψεις του υπ. Αντιπεριφερειάρχη Γιώργου Καλαμάρα
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2014/05/27.jpg)
Τις προγραμματικές θέσεις του συνδυασμού ανέπτυξε ο υποψήφιος Αντιπεριφερειάρχης Καλαμάρας Γεώργιος μαζί με τους υποψήφιους Περιφερειακούς Συμβούλους, στους κατοίκους της Δημοτικής Ενότητας Βεντζίων. Ο κ. Καλαμάρας συναντήθηκε στο Καλόχι με τους κατοίκους του χωριού μέσα σε ένα λυόμενο σπίτι. Στα υπόλοιπα χωριά των Βεντζίων ο κ. Καλαμάρας ανέπτυξε τις προγραμματικές θέσεις του συνδυασμού για τον πρωτογενή τομέα και η ανταπόκριση του κόσμου ήταν ιδιαίτερα θερμή.
- Προηγούμενο 5οι «Αγώνες Ορεινού Τρεξίματος» στον Άγιο Γεώργιο Γρεβενών
- Επόμενο Ψήφισε ΚΚΕ στις Ευρωεκλογές και Λαϊκή Συσπείρωση στο δήμο και την περιφέρεια