![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Δύο ασημένια για τον Γυμναστικό Σύλλογο Γρεβενών
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2013/05/IMG_4999.jpg)
Σε ένα πολύ σημαντικό meeting, τα Χειμωνίδια 2013, συμμετείχε ο Γυμναστικός Σύλλογος Γρεβενών με τέσσερις αθλήτριες και απέσπασε 2 ασημένια μετάλλια στα 800m με την Βασιλική Ζωγράφου και στο μήκος με την Κουτσαλιάρη Ελένη.Πολύ καλή εμφάνιση πραγματοποίησαν η Κική Μάρκου και η Ευαγγελία Ζωγράφου. Τα συμπεράσματα του προπονητή τους Σαράντη Μαρκόπουλου κρίνονται ικανοποιητικά.
- Προηγούμενο Εκδήλωση για την Γενοκτονία από τον Σύλλογο Ποντίων φοιτητών Κοζάνης
- Επόμενο Σύλληψη ημεδαπού για κατοχή ναρκωτικών ουσιών στην Κοζάνη