![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/6-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/5-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/2-1.jpg)
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2015/01/1-1.jpg)
Αγιασμός για την ομάδα του Πυρσού την Πέμπτη 11 Σεπτεμβρίου
![](https://grevenamedia.gr/wp-content/uploads/2014/09/Καταγραφή4.jpg)
Το σωματείο Φ.Α.Σ ΠΥΡΣΟΣ προσκαλεί όλες τις Αρχές του Νομού όλα τα ΜΜΕ το σωματείο Παλαιμάχων του Πυρσού καθώς και όλο το φίλαθλο κόσμο της ομάδας την Πέμπτη 11-09-2014 και ώρα 14:30 στο ΔΑΚ Γρεβενών όπου θα τελεστεί ο καθιερωμένος αγιασμός καθώς και η παρουσίαση των νέων μεταγραφικών αποκτημάτων.
ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΟΛΟΥΣ!!!!
Με εκτίμηση το Δ.Σ
Φ.Α.Σ ΠΥΡΣΟΣ
- Προηγούμενο Ενόψει της νέας σχολικής χρονιάς εντατικοποιούνται τα μέτρα αστυνόμευσης και επιτήρησης, με στόχο την ασφάλεια των σχολικών συγκροτημάτων και την προστασία της μαθητικής κοινότητας
- Επόμενο ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ: Ξεκίνησαν οι εγγραφές στις ακαδημίες